Festiwal Nauki 2018 - relacja

(16.05.2018)

Dwa dni (17/18.05.2018) poœwięcone ROZUMOWI. Na płycie Rynku Głównego wystawiły się wszystkie wyższe uczelnie Krakowa. Nie zabrakło również Politechniki Krakowskiej. Nasz Instytut prezentował swój potencjał w pištkowe popołudnie. Duże zainteresowanie, ponieważ woda uczy i bawi!

A oto fotorelacja z festiwalu - kliknij>

Zapraszam wszystkich do odwiedzenia naszego namiotu wystawowego na Rynku Głównym, w ramach Festiwalu Nauki 2018.
Ogólny program prezentacji przedstawia się następująco
Czwartek 17.052018
    Godz. 11.00 – 14.30 Instytut Ś-2
    Godz. 14.30 – 18.00 Instytut Ś-4
Piątek  18.05.2018
    Godz. 11.00 – 14.30 Instytut Ś-3
    Godz. 14.30 – 18.00 Instytut Ś-1.

Festiwal Nauki to szczególne wydarzenie, w którym można zobaczyć, że nauka to nie tylko codzienna praca, ale też dobra zabawa, a każdy z nas ma szansę dowiedzieć się czegoś nowego i interesującego. A wszystko to m.in. dzięki zaangażowaniu pracowników i studentów naszego Wydziału. Szczegóły można znaleźć na stronie https://fnis.pl/