• Seminarium Instytutu (31.01.2018)

(07.02.2018)

31 stycznia 2018 roku odbyło się seminarium Instytutu,
    na którym mgr inż. Katarzyna Baran-Gurgul
    zaprezentowała wyniki prac dotyczących niżówek maksymalnych rocznych
    stanowiące podwaliny jej pracy doktorskiej realizowanej pod kierunkiem
    prof. dr hab. Stanisława Węglarczyka

Prezentacja

• Styczeń w obiektywie

(07.02.2018)

Zapraszamy do styczniowej galerii
    - widoki na obłoki
    - rosliny w styczniu

(30.01.2018)

W dniu 2018-04-24 odbyło się Seminarium Instytutu:
    dr inż. Elżbieta Jarosińska oraz dr inż. Krzysztof Radzicki - Dyskusja nowej ustawy Prawo wodne pod kątem zadań naukowo-badawczych IIGW - część II

• Konferencja Naukowa MODELOWANIE PRZEPŁYWU WÓD PODZIEMNYCH

(30.01.2018)

Poznańskie środowisko naukowe hydrologów i hydrogeologów związanych z Wydziałem Nauk Geograficznych i Geologicznych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu ma zaszczyt zaprosić Państwa na 8 Konferencję Naukową Modelowanie Przepływu Wód Podziemnych, która odbędzie się w Będlewie koło Poznania w dniach 16-19.10.2018 roku.

Więcej informacji>