• Jezioro Międzybdrodzkie

(26.11.2017)

Podczas wizyty w Wielkiej Puszczy odwiedzilismy róznież jezioro Międzybrodzkie. Na zaporze nieźle wiało.... - zapraszamy do galerii>>

(26.11.2017)

22 listopada mgr inż. Paweł Opaliński oraz mgr inż. Piotr Przecherski  przedstawili w trakcie seminarium IIGW wyniki aktualnej pracy doktorskiej. Oba wystąpienia dotyczyły zagadnień związanych z bezpieczeństwem zapór w aspekcie wystąpienia niekorzystnych zjawisk i warunków pracy.

- mgr inż. Paweł Opaliński - Metody oceny stanu bezpieczeństwa zapór ziemnych przy warunkach kształtowanych katastrofalnymi wezbraniami
    - mgr inż. Piotr Przecherski - Modelowanie zjawiska filtracji w zaporach betonowych typu ciężkiego z uwzględnieniem procesu degradacji drenaży

• VIII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Student Wynalazca

(15.11.2017)

Już 1 listopada 2017 roku rusza nabór zgłoszeń do VIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Student-Wynalazca.
    WQięcejn astronie: http://tu.kielce.pl/viii-edycja-ogolnopolskiego-konkursu-student-wynalazca-2/

• Październik w obiektywie - fotogaleria

(14.11.2017)