• Szkolenie CTT: Poznaj portal Euraxess

(16.03.2018)

Euraxess ma wiele znaczen. To przede wszystkim siec Centrow informacji dla mobilnych naukowcow, planujacych wyjazd za granice do pracy naukowej, lub przyjezdzajacych z zagranicy do Polski. To takze wielofunkcyjny portal stanowiacy baze wiedzy dla mobilnych naukowcow.

Więcej informacji>

• Seminarium Instytutu (07.03.2018)

(13.03.2018)

http://holmes.iigw.pl/~mbodzion/zaklad/galeria/2018/02_seminarium/fot_01.jpgW dniu 07.03.2018 obyło się seminarium IIGW
    - dr inż. Andrzej Wolak, I./Zad.3. Utrzymanie i renaturyzacja rzek i potoków górskich w kontekście funkcji zlewni i cieków – strategia i metodyka działań oraz uzupełnienie
    - dr Paweł Hachaj, Probabilistyczny opis dynamiki zbiorników retencyjnych pracujących w warunkach normalnych – etap 4 - kontynuacja

• Luty w obietywie

(13.03.2018)

Zapraszmy do galerii LUTY 2018:
    - widoki na obłoki
    - rosliny w lutym

• Pożegnanie inż. Andrzeja DRAPY

(13.03.2018)

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 8 marca 2018 roku odszedł od nas  inż. Andrzej DRAPA  emerytowany pracownik inżynieryjno-techniczny Instytutu Inżynierii i Gospodarki Wodnej Politechniki Krakowskiej.
    Pan Andrzej Drapa był absolwentem studiów wieczorowych na Wydziale Budownictwa Wodnego (obecnie Wydziału Inżynierii Środowiska) naszej Uczelni, które ukończył w roku 1968. Był wieloletnim pracownikiem Zakładu Budownictwa Wodnego Instytutu Inżynierii  i Gospodarki Wodnej, realizując prace wspomagające proces dydaktyczny oraz badania naukowe i współpracę z gospodarką.
    Był Osobą lubianą i uczynną – sumiennie realizującą swoje zadania zawodowe.
    Rodzinie Zmarłego składamy wyrazy współczucia Dyrekcja, Koledzy i Koleżanki z Instytutu Inżynierii i Gospodarki Wodnej

Uroczystości żałobne odbędą się 14 marca br. o godz. 11.00 na Cmentarzu Salwatorskim