• Konurs dla studentów: Wiesz jak? Wygraj płatny staż!

(06.12.2017)

Ruszyła druga edycja konkursu „Wiesz jak? Wygraj płatny staż!” organizowanego przez agencję marketingu internetowego EACTIVE. Nagrodą w konkursie jest trzymiesięczny, płatny staż w jednym z czterech działów firmy: pozycjonowania, Google AdWords, analityki internetowej lub  content marketingu. Co trzeba zrobić aby wziąć w nim udział? Odpowiedzieć na pytanie #cowieszjak? w formie krótkiego video lub grafiki/kolarzu. Zgłoszenia można wysyłać do 21.01.2018r.

(01.12.2017)

W dniu 29.11.2017 odbyło się Seminarium Instytutu, na którym Beata Baziak zaprezentowała temat Deskryptory fizyczne zlewni DFZ w parametrycznych hydrogramach projektowych z wykorzystaniem zasad stosowanych w hydrologii projektowej, są to zagadnienia związane z jej rozprawą doktorską realizowaną pod kierunkiem dr hab. inż. Wiesława Gądka, prof. PK

Celem pracy jest opracowanie deskryptorów fizycznych zlewni służących do określenia wzorów empirycznych opisujących parametryczny hydrogram projektowy. W dotychczasowych pracach w oparciu o pozyskane dane cyfrowe i analogowe opracowano siedem deskryptorów dla dziewięciu przekrojów wodowskazowych zlokalizowanych na obszarze zlewni rzeki Raby. Na ich podstawie oraz przy zastosowaniu założonej funkcji celu, zostały wyznaczone formuły empiryczne dla tzw. przekroju kontrolowanego i niekontrolowanego, umożliwiające wyznaczenie hydrogramu projektowego w wybranym przekroju rzeki Raby.

Zobacz prezentację wystąpienia>>

• Szkolenie: Rewolucja w prawie wodnym.

(30.11.2017)

Ośrodek Enterprise Europe Network przy IPH w Krakowie oraz Kancelaria Polowiec i Wspólnicy Sp. j. serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w szkoleniu pt. „Rewolucja w prawie wodnym: obowiązki przedsiębiorców wynikające z uchwalonej w dniu 18 lipca 2017 r. nowej ustawy – Prawo wodne”, które odbędzie się w siedzibie IPH w Krakowie w dniu 6 grudnia 2017 r., o godz. 9.00.

• Wielka Puszcza - przygotowanie do zimy

(26.11.2017)

Leśniczów w zlewnie badawczej IIGWw została przygotowana do zimy. Coi prawad jeszcze jesien - ale jak długo potrwa?
    Zapraszamy do galerii>>