• AGH ISC 2018 - międzynarodowa studencka konferencja naukowa

(15.01.2018)

W imieniu Komitetu Organizacyjnego przesyłam zaproszenie do udziału w międzynarodowej konferencji naukowej AGH International Student Conference: Knowledge, Technology and Society (AGH ISC 2018), która odbędzie się w dniach 10-12 października 2018 r. w Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie.

Więcej na stronie: http://www.isc.agh.edu.pl/

• Spotkanie wigilijne IIGW

(19.12.2017)

W dniu 20.12.2017 odbyło się spotkanie wigilijne IIGW - zobacz więcej>>